Puchar Pędzącej Kobry - strona nieoficjalna

O Pucharze

Amatorska drużyna futsalowa Pędzące Kobry we współpracy z gliwickim koordynatorem programu „Zakretki.info – Pomagamy nie tylko przyrodzie…” mają przyjemność zaprosić wszystkich na Turniej o Puchar Pędzącej Kobry oraz Wielką Zbiórkę Plastikowych Zakrętek. Patronat nad imprezą objęło Gliwickie Towarzystwo Sympatyków Piłki Nożnej Pięcioosobowej „PIĄTKA”.

Dajemy Wam okazję do spędzenia soboty w dobrym towarzystwie, wśród miłośników piłki. Macie możliwość rozwoju i doskonalenia swoich umiejętności w grze poprzez możliwość rywalizacji z innymi drużynami. Oderwijcie się od codziennych problemów i wpadajcie na halę – głównym celem imprezy jest dobra zabawa!

Przy okazji turnieju organizujemy Wielką Zbiórkę Plastikowych Zakrętek. 100% dochodu z ich recyklingu przeznaczone będzie na zakup sprzętu rehabilitacyjnego dla dzieciaków znajdujących się pod opieką Fundacji Bez Tajemnic. Więc czy gracie czy nie, wszyscy od dziś zaczynają zbierać zakrętki i wkręcają w akcję wszystkich znajomych. Pamiętajcie, że możemy pomagać naprawdę małymi gestami!

Widzimy się 11 maja na Hali Widowiskowo-Sportowej im. Huberta Wagnera w Pyskowicach!

Kontakt: Sosna

sosna.aleksandra@gmail.com

gliwice@zakretki.org

Amatorska drużyna futsalowa Pędzące Kobry.

Gliwicki koordynator programu "Zakretki.info - Pomagamy nie tylko przyrodzie..."